€34,950
| Make | Honda |
|---|---|
| Model | HR-V |
| Variant | Elegance |
| Mileage | 20,006 KM |
| Registered Date | 01/01/2024 |
| Transmission | Automatic |
| Engine Size | 1500 CC |
| Body Type | SUV |
| Colour | Beige |
| Doors | 5 |
| Seats | 5 |
| Fuel | Petrol Hybrid |
| Consumption Combined | 5.40 km/Ltr |
|---|---|
| Length | 4340 cm |
| Width | 1790 cm |
| Height | 1582 cm |
| Vehicle Type | Car |
| Number Of Owners | 1 |
| Warranty | 1 Year Dealer Warranty |
| Reference | 546538 |
| Trunk Max Capacity In Litres | 1289 |
| Trunk Min Capacity In Litres | 319 |
| Is Imported | No |
| Climate control, Dual zone climate control, Electric handbrake, Heated seats, Lumbar support, Gear shift paddles, Android Auto, Apple CarPlay, Touch screen display, USB connection (front), Adaptive cruise control, Cruise control, Hill hold assist, Navigation system, Parking camera, Rear parking sensors, Speed limiter, Start-stop system, Traffic sign recognition, Voice control, Digital instrument panel, Alloy wheels, Leather steering wheel, Auto lights (dusk sensor), Daytime running lights, High beam assist, Anti collision system, Alarm system, Remote central locking, Immobilizer, Isofix, Lane departure warning, Tyre pressure monitor |
Monday-Friday: 09:00-18:00
Saturday: 09:00-14:30
Sunday: Closed