€31,195
| Make | Honda |
|---|---|
| Model | Jazz |
| Variant | Elegance |
| Mileage | 619 KM |
| Registered Date | 01/01/2026 |
| Transmission | Automatic |
| Engine Size | 1500 CC |
| Body Type | Hatchback |
| Colour | Red |
| Doors | 5 |
| Seats | 5 |
| Fuel | Petrol Hybrid |
| Consumption Combined | 4.50 km/Ltr |
| Weight | 1690 kg |
|---|---|
| Length | 4089 cm |
| Width | 1694 cm |
| Height | 1526 cm |
| Registration Number | 261LS677 |
| Vehicle Type | Car |
| Number Of Owners | 1 |
| Warranty | 1 Year Dealer Warranty |
| Reference | 538260 |
| Max Speed In Km Per Hour | 175 |
| Trunk Max Capacity In Litres | 1205 |
| Trunk Min Capacity In Litres | 304 |
| Is Imported | No |
| Climate control, Electric handbrake, Rain sensor, Android Auto, Apple CarPlay, Touch screen display, USB connection (front), Adaptive cruise control, Cruise control, Hill hold assist, Parking camera, Front parking sensors, Rear parking sensors, Speed limiter, Start-stop system, Traffic sign recognition, Voice control, Parking assistance, Digital instrument panel, Alloy wheels, Auto lights (dusk sensor), Daytime running lights, LED headlights, Lane change assist, Anti collision system, Alarm system, Emergency brake assist, Remote central locking, Immobilizer, Isofix, Lane departure warning, Tyre pressure monitor, Emergency tyre repair kit |
Monday-Friday: 09:00-18:00
Saturday: 09:00-14:30
Sunday: Closed